Tvarumas | Ergolain.lt

Tvarumas

ERGOLAIN ĮMONIŲ GRUPĖS ŽIEDINĖS EKONOMIKOS SCHEMA

Žiedinė „ERGOLAIN“ įmonių grupės schema rodo, kad mums svarbus kiekvienas etapas, nuo baldo sukūrimo, iki jo realizavimo. Įmonėje tvarumo politika vystoma ir vis tobulinama jau virš 20 metų ir tvarumo svarba tiki kiekvienas įmonės darbuotojas. Kruopščiai peržvelgdami ir valdydami procesus žengiame tvaresnės ateities link.

“ERGOLAIN” grupės įmonių tikslas yra vykdyti taršos prevenciją bei valdyti gaminamų baldų ir gamybos technologijų daromą poveikį aplinkai.

TVARAUS DIZAINO KŪRIMAS (PROJEKTAVIMAS)

Patyrusių dizainerių, projektuotojų, komanda kuria ilgaamžius baldus, kuriuos ne tik būtų galima nuolat naudoti, bet ir esant reikalui lengvai išardyti, atnaujinti ar vėl tas pačias medžiagas naudoti gaminiuose.

TVARIŲ PRODUKTŲ (ŽALIAVŲ) PASIRINKIMAS

Tvarias medžiagas, kurias naudojame gamybos procesuose kruopščiai atrenkame ir domimės jų kilme. Atsakingai naudodami medieną stabdome miškų nykimą ir prisidedame prie miškų ekosistemos išsaugojimo. Visų standartinių baldų gamyboje naudojamos LMDP plokštės tik su E 0,5 formaldehidų emisija.

Minkštųjų baldų gamybai renkamės tvarius audinius iš natūralios vilnos, natūralios perdirbtos vilnos, perdirbto poliesterio, kuris išgaunamas iš jūroje surinkto plastiko. Visus šiuos audinius galima pakartotinai perdirbti. Mikštųjų baldų gamyboje naudojami siūlai, gaminami iš perdirbto poliesterio.

GAMYBOS PROCESAS

Gamyboje įdiegta sertifikuota efektyvios vadybos sistema „Lean“, kuri padeda optimizuoti įmonės procesus bei užtikrina produktų gamybą ir paslaugų teikimą minimaliomis sąnaudomis. „Lean“ leidžia pasiekti efektyvesnius rezultatus naudojant mažiau darbuotojų pastangų, išteklių, įrangos ir sugaištant mažiau laiko prie neefektyvių užduočių.

Esame įdiegę ir nuolat tobuliname aplinkos apsaugos vadybos sistemą ISO 14001:2015, kokybės vadybos sistemą ISO 9001:2015. Siekiame tobulinti technologinius procesus ir produktus, mažinti jų poveikį aplinkai.

NAUDOJIMAS, TAISYMAS, PAKARTOTINIS NAUDOJIMAS

Atliekos likusios po gamybos proceso yra atidžiai rūšiuojamos, atsakingai vežamos perdirbti. Klientams taip pat teikiame galimybę prisidėti prie mūsų tvarumo politikos - atnaujinti nusidėvėjusius baldus ir juos naudoti pakartotinai, vietoje naujų baldų pirkimo.

Likę nebenaudojami, atliekami baldai yra dovanojami socialines veiklas organizuojančioms įstaigoms, taip prisidedant prie jų gerbūvio kūrimo.

NEBENAUDOJAMŲ BALDŲ SURINKIMAS

Tiek nebenaudojami baldai surinkti iš klientų, tiek gamybos atliekos yra atsakingai surenkamos ir atiduodamos į medžiagas perdirbančias įmones.

Nuo 2019 metų, kai atsirado vieninga gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinė sistema (GPAIS) prisijungėme prie jos ir atsakingai deklaruojame atliekas.

PERDIRBIMAS

Dažniausiai perdirbimui atiduodamos medžiagos yra plastikas, kartonas, visos medžio kilmės (baldinių plokščių, medžio masyvo ir kt.) atliekos, metalas.

Visi mūsų gamykloje gaminami baldai pakuojami lengvai perdirbamomis medžiagomis, kurias po baldų surinkimo galima atsakingai išrūšiuoti.

ŽALIAVOS (PERDIRBTOS MEDŽIAGOS)

Bendradarbiaudami su tvariomis atliekų perdirbimo įmonėmis, džiaugamės, kad iš atiduotų, nebereikalingų, atlikusių medžiagų, yra sukuriami nauji produktai, kurie vėliau vėl sugrįžta pas mus kaip nauja žaliava iš kurios pakartotinai galime gaminti baldus.

Sertifikatai

Tvarūs Produktai

Naujienos