VISKAS BUS GERAI – pozityvumo iniciatyva visuomenei | Ergolain.lt

VISKAS BUS GERAI – pozityvumo iniciatyva visuomenei

Iniciatyvos tikslas – skatinti pozityvumą, padėkoti šiandienos herojams ir palaikyti tuos, kuriems to taip reikia visame koronaviruso sukeltame chaose ir nežinomybėje.

Žinutės, rodomos vaizdo ekrane, esančiame Geležinio Vilko tunelio pradžioje.

Projekto iniciatoriai: baldų įmonių grupė ERGOLAIN renginių techninio aptarnavimo įmonė EVENT SOLUTIONS ir verslininkai Romualdas Bėkšta bei Vygantas Keras – skatina visus idėjai pritariančius verslus bei asmenis dalintis #ViskasBusGerai žinutėmis savo socialiniuose tinkluose ir išnaudoti kitus turimus komunikacijos įrankius.

Idėjos bendraautoriai verslininkai Romualdas Bėkšta ir Vygantas Keras pasakoja apie pozityvumo projekto gimimą:


„Šioje neeilinėje ir sudėtingoje situacijoje, visame koronaviruso sukeltame chaose norime įžvelgti tai, kas mus vienija, išreikšti palaikymą tiems, kam to reikia, padėkoti šių dienų herojams, kurie kovoja iš visos širdies, ir skleisti pozityvumą mums visiems. Kviečiame prisijungti verslo bendruomenę bei visus norinčius“, – apie idėją pasakoja Romualdas Bėkšta.


„Kasdien Vilniaus miestui bei visuomenei siunčiame pozityvumo žinutes. Kai aplinkui tiek daug chaoso ir nežinomybės, geras žodis – itin svarbus. Ir jeigu bent keli žmonės, o ypač gydytojai, slaugės ir visi visi, kas šiuo metu sunkiai dirba dėl visuomenės gerumo, pakėlę akis nusišypsos – mums bus itin didelis laimėjimas šioje srityje“, – mintimis dalijasi Vygantas Keras.

Iniciatyva startavo su palaikymo žinute judėjimui #LaikykitesMedikai. Taip pat vienos iš pirmųjų palaikymo žinučių buvo skirtos ir Italijai – kur vaikai piešia vaivorykštes kaip pozityvumo simbolį šiuo sudėtingu metu – bei JAV, Ispanijai. Lietuvos vaikai taip pat prisideda savo piešiniais.

Savo palaikymo ar padėkos žinutės pasiūlymą taip pat galite siųsti:
viskasbusgerai@ergolain.lt


Pozityvumo projekto komanda:

Baldų įmonių grupė Ergolain
Event Solutions – renginių techninio aptarnavimo įmonė
Romualdas Bėkšta
Vygantas Keras


Nuotraukos: Giedrius Akelis