Norvegijos - Lietuvos Verslo Forumas 2021 | Ergolain.lt

Norvegijos – Lietuvos Verslo Forumas 2021

Beveik dvejus metus gyvename naujoje realybėje, kai įprastos žaidimo taisyklės nebegalioja, o naujų dar niekas nesukūrė. Visiems verslams tenka greitai adaptuotis, o kartais ir improvizuoti.

 

Norvegijos ir Lietuvos prekybos rūmai kartu su Lietuvos ambasada Norvegijoje bei Norvegijos Karalystės ambasada Lietuvoje ir Lietuvos ir Norvegijos prekybos rūmais organizavo bendrą dviejų šalių renginį „Norvegijos ir Lietuvos verslo forumą 2021“, kuriame Vilma Bružienė, „Ergolain“ įmonių grupės vadovė, dalinosi patirtimi, kaip pavyko adaptuotis prie pandemijos sukeltų iššūkių.

 

COVID-19 visus užklupo netikėtai. „Ergolain“ nėra išimtis. Šalyje paskelbus karantiną, iš karto ieškojome būdų, ką galima daryti šioje situacijoje. Koks buvo „Ergolain“ atsparumo keblioje situacijoje planas?

Pirmas žingsnis - „War room“ krizių valdymo strategija;

 

 

 

Antras žingnis – „All in for the win“ pardavimų strategija;

 

 

 

Trečias žingnis - „Wellbeing“ programa darbuotojams.

Ergolain Vilma Bružienė NLCC
Vilma Bružienė ir Forumo moderatorius Osle - Tom O. Kleppesto

Mūsų atparumo planas davė rezultatų. 2020 metais įmonių grupė pardavimų pajamas padidino 19 proc.

 

Pandemija verslą išmokė, kad treniruoti atsparumo raumenis būtina, nes niekada nežinai, kada reikės ieškoti sprendimų iš, atrodytų, beviltiškų situacijų. COVID-19 galiausiai baigsis, tačiau pasaulis vis garsiau kalba apie kitą iššūkį – klimato kaitą. O būtent čia tvarumas ir bus pagrindinis verslo atsparumo koziris.

Ergolain Vilma Bružienė NLCC
Ergolain Vilma Bružienė NLCC
Ergolain Vilma Bružienė NLCC
Ergolain Vilma Bružienė NLCC