Naujo ,,Ergolain'' biuro atidarymas Vilniuje | Ergolain.lt

Naujo ,,Ergolain“ biuro atidarymas Vilniuje

Pearson Lloyd Ergolain biure

Šiais metais į naują biurą Vilniuje persikėlusi baldų ir interjero sprendimų ekspertų „Ergolain“ komanda džiaugiasi atnaujintomis ir būtent jų poreikiams pritaikytoms erdvėmis. K29 verslo centre esančiame biure buvo ieškota tvarių sprendimų, kurie padėtų atspindėti komandos vertybes.

Rudens sezonui įsibėgėjus ,,Ergolain'' pilnai įsikūrė naujame biure įgyvendinę Justės Žibūdienės ir Dominykos Rudokės iš architektūros ir interjero dizaino studijos „TOOTA“ kurtą interjero konceptą. ,,Ergolain'' komanda kartu su architektėmis ne tik sukūrė funkcinę darbovietės erdvę, bet ir  baldų bei baldinių sprendimų ekpoziciją. Gimusi idėja pristatyti biuro konceptą platesnei auditorijai tapo renginiu, kuriame dalyvavo vieni garsiausių dizainerių pasaulyje „Pearson Lloyd“.

ERGOLAIN BIURAS PRISTATYTAS ARCHITEKTŲ BENDRUOMENEI

Svečius ,,Ergolain'' komanda kvietė pabendrauti ir sudalyvauti panelinėje diskusijoje su Luke Pearson ir Tom Lloyd. Rytų Londone įsikūrusi dizaino studija Pearson Lloyd bendradarbiauja su gamintojais, prekių ženklais ir institucijomis, siekdama kurti produktus, erdves ir paslaugas, kurios atliepia kasdienius iššūkius ir pagerina mūsų patirtį pasaulyje. 2008 m. Tomas ir Lukas buvo apdovanoti Karališkosios menų draugijos apdovanojimu, o 2012 m. žurnalas „Fast-Co“ Niujorke juos įtraukė į geriausių dizainerių 50-uką, pavadinęs dizainerių duetą vienu įtakingiausių specialistų dizaino srityje.

,,Ergolain'' biure, diskusijos metu Luke Pearson ir Tom Lloyd kalbėjo apie įkvėpimą kuriant baldus, tvarumą, biuro kultūrą, 2023 m. mus laukiančias baldų ir interjero dizaino tendencijas bei pristatė vėliausiai kurtą baldų dizainą – modulinę baldų sistemą REVO.

Ergolain office opening @Andrius Lamauskas
Ergolain Revo minkštasuoliai
Ergolain office opening @Andrius Lamauskas
Pearson Lloyd Ergolain biure
Ergolain Revo minkštasuoliai

TVARI MODULINĖ BALDŲ SISTEMA REVO

Apie išskirtines modulinės baldų sistemos savybes pirmieji išgirdę architektai liko sužavėti technologiniais dizaino sprendimais. Įvairių matmenų minkštasuolių, širmų ir stalų šeima ,,Revo‘‘ atstovauja radikalią permainą, kuomet kalbame apie biuro baldų gamybos procesą. ,,Revo'' kolekcija sukurta Pearson Lloyd atliepia nuolat kintantį darbo pobūdį ir būtinybę imtis skubių veiksmų klimato srityje. Sukurta iš perdirbamo REPP (perdirbtas išplėstas polipropilenas) modulinė minkštasuolių kolekcija brėžia naujus standartus tvaraus ir funkcionalaus dizaino kategorijose. Organiškos formos Revo elementus galima konfigūruoti net 96 skirtingais būdais, kad tiktų kiekvienai erdvei nesvarbu, kokia jos funkcija ar dydis.

ERGOLAIN BIURE - BALDŲ IR INTERJERO SPRENDIMŲ EKSPOZICIJA

,,Ergolain'' biuro erdvėse svečiai turėjo galimybę pamatyti ir išbandyti pristatytą ,,Revo''. Biuro ekspozicija buvo kurta su tikslu pristatyti baldus, leisti klientams pamatyti ir išbandyti juos prieš nusprendžiant įsigyti. Ergolain darbuotojai šiais baldais naudojasi kasdienybėje, todėl klientams visuomet pateikiamas praktiškas ir skirtingus poreikius atsitinkantis sprendimas. 

Pearson Lloyd Ergolain biure
Ergolain office opening and Pearson Lloyd @Andrius Lamauskas
Ergolain office opening Toota @Andrius Lamauskas
Ergolain office opening @Andrius Lamauskas
Ergolain office opening @Andrius Lamauskas
Pearson Lloyd Ergolain biure