BOXY Akustiniai Baldai - Minkštų Baldų Serija | ERGOLAIN

NAUJIENA! Ore „kabantys“
akustiniai baldai „BOXY“

Viena žinomiausių Lietuvos architektūros studijų „Plazma“ biuro baldų kompanijai „Ergolain projektai“ sukūrė akustinių baldų seriją „Boxy“.

Dizaino idėjos autorius architektas Rytis Mikulionis sako, kad kūrybiniame procese jis nebrėžia griežtų ribų tarp architektūros ir dizaino. „Man visuomet įdomu, kur baigiasi architektūra ir prasideda dizainas, ir kaip šios dvi sritys inspiruoja ir papildo viena kitą“.

 

boxy

Šiuolaikiniuose biuruose ir viešose erdvėse trinamos griežtos ribos tarp funkcinių zonų, o prireikus jos suformuojamos iš mobilių, funkcionalių ir estetiško dizaino baldų. „Boxy“ padeda susikaupti dėmesio reikalaujančioms užduotims, netrukdomai pasikalbėti telefonu ar tiesiog pailsėti atsiribojus nuo išorinio triukšmo.

 

„Boxy“ baldai yra funkcionalūs ir sukuria įsimintiną vizualinį efektą. „Žvelgiant iš toliau atrodo, kad žmogus sėdi balde, kuris tarsi pakilęs nuo žemės,“, – sako R. Mikulionis. Pasak architekto, labiausiai ore „kabantys“ „Boxy“ atsiskleidžia nemažose biurų ar viešose erdvėse.

„Boxy“ seriją sudaro vienviečiai minkštasuoliai ir dvivietės sofos. Gamintojai siūlo kelių skirtingų spalvų ir faktūrų baldų korpusus bei ekologiškus baldinius audinius.