Nauja biuro baldų serija "Stand up" | Ergolain.lt

Nauja biuro baldų serija „Stand up“

Žengiame didžiulį žingsnį į priekį ir pristatome naują baldų seriją „Stand Up“, kuri iš esmės pakeis jūsų patirtį naudojant biuro baldus. Atnaujintas naujojo darbo stalo dizainas džiugins kiekvieno akį. Daugiau jokių kabančių laidų ir instaliacinių kanalų. Viską sukūrėme maksimaliam jūsų komfortui užtikrinti.

Daugybė tyrimų rodo, kad sėdėjimas visą dieną kenkia sveikatai, o periodiškas stovėjimas dirbant teikia milžinišką naudą. Būtent todėl didelį dėmesį skiriame geriausių reguliuojamo aukščio stalų gamybai. „Ergolain“ įmonių grupėje toliau kuriame įvairias naujoves, kad jūsų darbo aplinka taptų patogi.

Patobulinome ir stalo aukščio reguliavimo funkciją. Padedant mūsų patikimam partneriui, bendrovei „LINAK“, stalas nuo šiol gali išlaikyti iki 160 kg svorį, todėl dabar jausitės saugiai, jei reikės palypėti aukščiau keičiant elektros lemputę. Be to, pirmą kartą stalo mechanizmai veikia visiškai tyliai!

Kaip visada, naujasis stalas yra suderinamas su mūsų mobiliąja programėle: galite keisti nustatymus, reguliuoti savo stovėjimo režimą ir viską valdyti nuotoliniu būdu.