LYDERYSTĖS KONFERENCIJA ,,REFOCUS'' | Ergolain.lt

LYDERYSTĖS KONFERENCIJA ,,REFOCUS“

,,Ergolain‘‘ įmonių grupės vadovė Vilma Bružienė dalyvavo ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto organizuotoje konferencijoje ,,Refocus‘‘, kurioje tarptautiniai pranešėjai, lyderiaujančių pasaulyje įmonių vadovai dalinosi verslo praktikomis. V. Bružienė dalyvavo diskusijoje ,,Hibridinis darbas – naujoji realybė‘‘. ,,Ergolain‘‘ įmonėje po pandemijos darbuotojai turi galimybę dirbti nuotoliniu būdu  ir laisvai rinktis, kada ir kiek laiko praleisti biure ar namuose. Taip bendrovė parodo, kad  pasitiki savo komanda ir jos sprendimais. 

PASITIKĖJIMAS

Darbdavių bei darbuotojų bendravimas, pasitikėjimo kūrimas, neformalūs susitikimai  – tai vidinės įmonės komunikacijos pagrindas. Jei bendrovės  vidiniai procesai vyksta sklandžiai, darbas nekelia nerimo, sprendimai priimami komandiškai, vadovai tinkamai įvertina tiek savo, tiek kitų stipriąsias ir silpnąsias puses – visa tai  atsispindi ir įmonės rezultatuose. Bendrovės, kuriose puoselėjama pasitikėjimu paremta vidinė kultūra, lengviau pritraukia talentingus darbuotojus.

 

LYDERIO VAIDMUO

Geras lyderis geba burti komandą, turi drąsos pripažinti savo silpnąsias puses, moka deleguoti  užduotis, kuria pasitikėjimo ir pozityvumo atmosferą. Kiekvienas įmonės pokytis, kad ir pasitikėjimo kūrimas, turi prasidėti nuo lyderio.  Ateities lyderis greitai tobulėja, keičiasi ir prisitaiko prie  naujos realybės.