LIETUVOS VERSLO FORUMAS 2022 | Ergolain.lt

LIETUVOS VERSLO FORUMAS 2022

,,TVARUMAS - ĮMONĖS STRATEGIJOS DALIS. NUO KO PRADĖTI?''

 

„Lietuvos verslo forumas“ - svarbiausia arena, kurioje savo patirtimi, išmoktomis pamokomis, įžvalgomis bei tendencijų apžvalgomis dalijasi šalies verslo lyderiai. Vilma Bružienė, „Ergolain“ įmonių grupės vadovė, forume kalbėjo apie tvarumą, o tiksliau, kodėl įmonėms verta skirti laiko, jėgų bei lėšų jau dabar integruojant tvarumo aspektus į verslo strategijas.

  • Tvarumas - „Ergolain“ strategijos dalis. Išsikėlėme tikslą šįmet tvarių projektų skaičių padidinti tris kartus, o tvarių produktų krepšelį išauginti 3 proc.
  • Investuojame į darbuotojų edukaciją. Komanda detaliau susipažįsta su tvarumo tendencijomis, gaminiais, tvariais sprendimais įmonės vystomuose projektuose.
  • Bendraudami su klientais, nuolat pateikiame alternatyvų, kaip įprastus gaminius būtų galima pakeisti tvaresniais, atkreipiame dėmesį, kad ne visada reikia išmesti senuosius baldus, o kartais tereikia juos sumaniai atnaujinti.
  • Į „Ergolain“ gaminamų baldų krepšelį įtraukėme „Be Green“ stalą. Gamybos metu iš vieno medžiagos lapo išpjaunamas ir stalviršis, ir stalčių blokas. Tokiu būdu gamybos atliekų telieka 5,97 proc. Palyginimui – įprastai atraižos sudaro apie 20 proc.
  • Investicinio banko „Goldman Sachs“ studija rodo, kad tvarios vadybos praktikoje lyderiaujančių įmonių vertė yra 25 proc. didesnė, o sėkmingos veiklos indeksas aukštesnis net 75 proc. nei tokios strategijos nepuoselėjančių organizacijų.

Tvarumas – naujoji verslo kalba ir vienintelė galimybė išlikti verslo žemėlapyje. „Ergolain“ skatina pradėti eiti tvarumo keliu jau dabar.