LASKAO ERGOLAIN STIPENDIJA ARCHITEKTŪROS STUDENTAMS

LASKAO ERGOLAIN STIPENDIJA – KONKURSAS ARCHITEKTŪROS STUDIJŲ STUDENTAMS

Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacijos ir Ergolain stipendija - skelbiame 2021 metų stipendijos konkursą architektūros studijų studentams tema - „Klaipėdos apskritis. Aktuali architektūra“.
 
Ergolain šios stipendijos partneris yra nuo 2013 metų, o pats Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos organizacijos rengiamas konkursas skaičiuoja jau antrą dešimtį. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie talentingo jaunimo palaikymo. Kiekvienais metais pastebime architektūrinio mąstymo transfomacijas ir kūrybinius užmojus, tad nekantraudami laukiame dalyvių darbų ir nugalėtojų paskelbimo.
 
Konkurse kviečiami dalyvauti VGTU, KTU,  VDA ir kitų universitetų architektūros studijų studentai. Konkursinio darbo temą ir vietą (Klaipėdos mieste ar apskrityje) studentai pasirenka savo nuožiūra.
LASKO ERGOLAIN STIPENDIJA

Konkurso sąlygos

Konkurso dalyviams būtina išankstinė registracija, užpildoma konkurso dalyvio anketa, adresu https://forms.gle/TbXbRae7YD2iJ4yn6.
Darbai konkursui turi būti pateikti iki 2021 m. birželio 14 d., pirmadienio (imtinai) el. pašto adresu archsajunga@architektams.lt.