VYKSTA OLIMPINIS KONKURSAS | ERGOLAIN.LT

LAIMĖK ERGONOMIŠKĄ KAMUOLĮ GLOBE – VYKSTA OLIMPINIS KONKURSAS

Olimpinis konkursas Ergolain

Kviečiame dalyvauti olimpiniame konkurse - ypatinga proga laimėti ergonomišką kamuolį GLOBE. 5 olimpinių spalvų kamuoliai GLOBE jau iškeliavo į Nidos Olimpinį festivalį ir į TV3 televizijos transliacijas. Vienas iš jų - gali atitekti tau! Olimpinis konkursas vyksta ir sąlygas skaitykite Ergolain Facebook puslapyje.

Ergolain keliasi į Nidą ir remia olimpines TV3 televizijos transliacijas

Rūpinamės Nidoje įsikūrusio Olimpinio festivalio TV3 televizijos transliacijų dalyvių patogumu ir sveikata. Biurų projektavimo bei baldų gamybos ERGOLAIN ekspertai dalyviams pasiūlė išbandyti patogią ir ergonomišką alternatyvą kėdėms - GLOBE kamuolius bei staliuką, kurį galite matyti Nidos scenoje. Būdami Olimpinės transliacijos dalimi, kartu kuriame spalvotą bei stilingą olimpinę nuotaiką. 

Olimpinis festivalis Ergolain staliukas
Olimpinis konkursas GLOBE Ergolain
Olimpinis festivalis Ergolain staliukas

Laimėkite GLOBE - olimpinis konkursas ERGOLAIN Facebook paskyroje

Sukūrėme 5 ergonomiškus, olimpinių spalvų kamuolius, teigiamai veikiančius sveikatą, padedančius išlaikyti taisyklingą laikyseną, mažinančius nugaros skausmus, kurie kankina dažną iš mūsų, kai visą darbo dieną praleidžiame palinkę prie stalo ar kompiuterio. Be to, kamuoliai yra originalus dizaino akcentas biure ar namuose, suteikiantis interjerui šiuolaikiškumo ir ryškesnių spalvų.

 

Šalies biurams, viešosioms erdvėms bei individualiems namams kurdami ir įgyvendindami projektus, pagal poreikius pritaikome inovatyvius, ergonomiškus, į ateitį orientuotus funkcionalius sprendimus, jau siūlome GLOBE kaip taisyklingos laikysenos, sveikos nugaros, patogumo bei išskirtinumo produktą. Olimpinis konkursas - puiki galimybė parodyti, kaip jūs stebite Olimpines žaidynes ir laimėti savąjį pasirinktos olimpinės spalvos GLOBE

 

Šiuos ergonomiškus kamuolius, kurie gali būti skirti ir vaikams. Šiuos kamuolius bei kitus ERGOLAIN biuro baldus bei sistemas galite išbandyti apsilankę įmonės biuruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Visų ERGOLAIN produktų bei paslaugų ieškokite skiltyje PRODUKTAI arba susitikime gyvai. Laukiame jūsų!

Olimpinis konkursas GLOBE ERGOLAIN