Ergolain organizuojamam festivaliui „ArchFest“ jau 10 metų | Ergolain.lt

Ergolain organizuojamam festivaliui „ArchFest“ jau 10 metų

Baldų projektų ekspertai „Ergolain“ jau dešimtą kartą architektus Tarptautinę architektų dieną švęsti pakvietė į tradicinį festivalį „ARCHFEST“. Liepos 1-ąją „Europos centro golfo klube“ architektūros bei dizaino atstovai turėjo išskirtinę progą susitikti neįprastoje aplinkoje, išbandyti jėgas golfo laukuose, dalyvauti konkursuose, loterijose ir smagiai paminėti savo profesinę šventę su gyva muzika ir puikia nuotaika.

„Ergolain“ kiekvienais metais nustebina architektų bendruomenę „ARCHFEST“ renginius organizuodami neįprastose Vilniaus erdvėse. Pastaruosius kelerius metus festivalis vyko Gedimino kalno papėdėje esančioje Taikomosios dailės ir dizaino muziejaus įspūdingoje terasoje, kiek anksčiau architektai susibūrė Vilniaus Stoties rajone ant traukinių bėgių. Per dešimt metų „ARCHFEST“ architektus kvietė diskutuoti aktualiomis temomis ne tik pristatant darbus ar ant scenos, bet ir baidarių žygiuose ar pažintiniuose dviračių turuose po Vilnių.

Ergolain komanda Archfest 22 © Andrius Lamauskas
Ergolain komanda 2022 metų ArchFest šventėje
Architektai - golfo turnyro nugalėtojai ArcheFest šventėje

Renginio organizatoriai - baldų projektų ekspertai „Ergolain“ ir renginio partneriai „Exterus“ pripažįsta, kad „ARCHFEST“ misija – suburti architektus ir architektų dieną švęsti kartu su bendraminčiais. Festivalio rengėjai po šventės dalinosi įspūdžiais, kad architektai jau dešimt metų džiaugiasi galimybe susiburti ir švęsti nejaučiant konkurencijos. O vasariškas oras, gyva muzika, gaivinanti atmosfera kiekvienais metais sukuria išskirtinę „ARCHFEST“ aurą.

ArchFest'22 akimirkos

Fotografai Andrius Lamauskas ir Artūras Šostakas