ERGOLAIN IR VAIKŲ LINIJOS DRAUGYSTĖ - BE PATYČIŲ

ERGOLAIN IR VAIKŲ LINIJOS DRAUGYSTĖ – „BE PATYČIŲ“

Paremti, paskatinti, gerais darbais išreikšti palaikymą, viešai kalbėti apie jautrias temas visuomenėje ir įtraukti verslą diskusijai jomis  - viena iš Ergolain ideologijų ir praktikų jau daugybę metų.

Labai džiaugiamės užmegzta draugyste su VAIKŲ LINIJA ir asmenine pažintimi su Ugne. Ugnei Ergolain grupės vadovė Vilma Bružienė įteikė prizą kaip vienai iš keturių kampanijos Be patyčių konkurso PRALEIDŽIU PROGĄ PASITYČIOTI nugalėtojų. Visiems keturiems nugalėtojams, įvertintus už kūrybingumą, Ergolain įsteigė pagrindinius prizus – ergonomiškus kamuolius GLOBE.

Po trumpos pažinties su Ugnės šeima, Vilma pasidalino įspūdžiais: - „Be galo džiaugiuosi matydama motyvuotus ir patyčioms neabejingus vaikus. Ryžtingas žvilgsnis ir mergaitės tvirtumas kuria pasitikėjimą. Mums viskas bus gerai“.

Ergolain-kamuolys-Globe_Be-patyčių
Ugnei įteiktas Ergolain įsteigtas prizas - ergonomiškas kamuolys GLOBE
Be-patyčių-Ugne-piešinys
Konkurso PRALEIDŽIU PROGĄ PASITYČIOTI nugalėtoja Ugnė, 6 klasė

Susipažinkime - viena iš konkurso „PRALEIDŽIU PROGĄ PASITYČIOTI" nugalėtojų Ugnė

Kaip Ugnei kilo mintis dalyvauti Vaikų linijos konkurse ir idėja atspindėti BE PATYČIŲ temą, pasakoja ji pati:

„Per dailės pamoką mes piešėme logotipus ,,Be patyčių'' konkursui. Dailės mokytoja atrinko mano piešinį ir per Facebook platformą šeimos ir visų balsavusiųjų pagalba nugalėjau. Bato logotipo idėja kilo dėl to, nes patyčios turi būti žemai, jos turi būti pritryptos ir sunaikintos.

Patyčios buvo aktuali problema ir mano mamos praeityje. Mamos pasakojimai apie patyčių patirtį mokykloje ir patirtos emocijos dar labiau motyvavo dalyvauti konkurse. Mane tai skatina elgtis tinkamai ir iš nieko nesityčioti.

Lankau muzikos mokyklą – dainavimą. Laisvalaikiu mėgstu piešti, groti, dainuoti, ir leisti laiką su šeima. Mokykloje mokausi gerai. Tačiau klasėje jaučiu pasiskirstymą, vieni ,,geri'', kiti už ,,borto''. Patyčių tendencija išlieka ta pati, kaip ir visais laikais. Užaugusi norėčiau stabdyti patyčias, bei padėti tiems, kurie jas patiria."

„Vaikų linijos" kampanijos BE PATYČIŲ konkurso PRALEIDŽIU PROGĄ PASITYČIOTI nugalėtojų darbai

Be-patyčių-Enrika Jauneikaitė-10 Klase
Konkurso PRALEIDŽIU PROGĄ PASITYČIOTI nugalėtoja Enrika, 10 klasė
Konkurso PRALEIDŽIU PROGĄ PASITYČIOTI nugalėtoja Gerda, 9 klasė
Konkurso PRALEIDŽIU PROGĄ PASITYČIOTI nugalėtojas Eligijus, 8 klasė