ERGOLAIN baldų įmonių grupės vadove tapo Vilma Bružienė | Ergolain.lt

ERGOLAIN baldų įmonių grupės vadove tapo Vilma Bružienė

Nuo šių metų balandžio 14 dienos ERGOLAIN įmonių grupės direktore tapo  Vilma Bružienė, iki tol užėmusi direktoriaus pavaduotojos pareigas ir buvusi atsakinga už verslo plėtrą. V.Bružienė pakeitė bendrovei metus vadovavusį Justą Dargužą – konsultacijų įmonės „Strateginės kompetencijos“ partnerį.

„Strateginės kompetencijos“ grupėje įgyvendino plėtros strategiją.

 

„Dėkojame Justui ir „Strateginių kompetencijų“ komandai už profesionalumą ir pasiektus rezultatus. Deja, situaciją išorės veiksniai paikeitė dramatiškai ir mūsų grupė keičia verslo vektoriaus kryptį – atidedame planus augti, siekdami sutelkti komandą ir išlaikyti užimtas pozicijas. Sunkius momentus lengviau išgyventi šeimoje“, - sakė V.Bružienė.     

V. Bružienė ERGOLAIN įmonių grupėje dirba nuo 2019 m. liepos. Prieš tai ji vadovavo „Baltijos ir Amerikos klinikai“.   

„Pandemija sukėlė krizę, kurios metu laimėtojų nėra. Gavus smūgį labai svarbu laiku sureaguoti ir persigrupuoti, sutelkti vidaus rezervus ir laukti tinkamo momento judėti toliau. Tik taip galima atsilaikyti ir tapti stipresniais. Panašios patirties mes jau turime“, - pažymėjo ERGOLAIN savininkas Romualdas Bėkšta.

Vilma Bružienė / nuotr. Andrius Lamauskas

ERGOLAIN biuro ir HORECA baldų įmonių grupę sudaro bendrovės „Ergolain“,  „Ergolain projektai“, „Ergolain baldai“, „Specus Šiauliai“. ERGOLAIN veiklą pradėjo 1998 metais.

 

2019 metais ERGOLAIN konsoliduota apyvarta siekė 17,3 mln. Eur ir buvo 15% didesnė nei 2018-aisiais. Įmonių grupės veikla yra grįsta ateities biurų bei HORECA  koncepcijų vystymu ir įgyvendinimu tiek Lietuvos, tiek ir užsienio rinkoje.

Vilma Bružienė
Romualdas Bėkšta / nuotr. Andrius Lamauskas