Nestandartiniai baldai verslui - nuo gamybos iki projekto

NESTANDARTINIAI BALDAI VERSLUI – NUO GAMYBOS IKI PROJEKTO VALDYMO

Nestandartiniai baldų sprendimai biurams, restoranams, viešbučiams, viešosioms, valstybinėms ir akademinėms įstaigoms.

BIURO BALDAI VERSLUI

Darbo vietoje kiekvienas praleidžiame maždaug trečdalį savo gyvenimo, todėl biuro baldų ergonomika bei jų funkcionalumas lemia mūsų sveikatą, produktyvumą ir gerą savijautą. Šiam tikslui darbuotojai vis dažniau renkasi ne tik reguliuojamo aukščio stalus, akustinius ir multifunkcinius interjero sprendimus, bet ir baldus su interaktyviomis IT integracijomis.

PRIIMAMOJO BALDAI VERSLUI

Priimamasis arba registratūra, tai erdvės sukuriančios pirmąjį įspūdį, kurias pirmiausia pamato lankytojai ir klientai. Čia svarbu Jūsų interjero vientisumas ir individualumas, atspindintis įmonės poreikius, vertybes ir Jūsų išskirtinumą. Būtent ši erdvė sukurs įspūdį ir įsidemės lankytojų galvose.

POSĖDŽIŲ STALAI

Renkantis posėdžių stalus svarbu apgalvoti, kiek daugiausia darbuotojų dalyvauja posėdžiuose ir susitikimuose, nes nuo stalo ilgio ar diametro priklauso, kiek žmonių prie stalo galės patogiai susėsti ir dirbti nejausdami emocinio diskomforto. Renkantis baldus verslui labai svarbu, kad kėdžių ir stalų mechanizmai būtų kokybiški, todėl rekomenduojame rinktis ilgalaikę ir atsiperkančią investiciją.

HORECA

Ne tik ergonomiški biuro baldai, tačiau ir viešbučių bei restoranų interjeras apima mūsų siūlomus baldų verslui sprendimus. Šios verslo srities interjero parinkimo specifika skiriasi, todėl suvokdami horeca ypatumus ir bendradarbiaudami su žinomais dizaineriais bei achitektais įgyvendiname kiekvieną projektą individualiai, parinkdami reikalingą stilių, medžiagas, spalvų ir audinių kombinacijas pagal poreikį.

ERGONOMINIAI BALDAI

Ergonomikos savoka reiktų suvokti gerokai plačiau, nei vien prie kūno prisitaikančią kėdę ar reguliuojamo aukščio stalą. Profesionalūs biuro įrengimo ekspertai atsižvelgia ir į socialinius, akustinius, apšvietimo ir erdvės aspektus, kurių visuma sukuria ergonomiškai pilnavertę darbo aplinką. Ergonominių baldų verslui sprendimų ir galimybių spektras yra tikrai platus, tačiau taip pat priklausantis nuo erdvės, darbo specifikos, darbuotojų poreikių, įmonės vertybių ir požiūro į darbuotoją.

KĖDĖS IR MINKŠTASUOLIAI

Natūralu, kad stalas ir kėdė išlieka pagrindiniais darbo baldais bet kokios koncepcijos biure. Renkantis biuro kėdes svarbu atkreipti dėmesį į nugaros, alkūnių atramas, galimas pozicijas ir sėdimosios dalies aukščio reguliavimo mechanizmus. Nors minkštasuoliai užima šiek tiek daugiau erdvės, nei paparastos darbo kėdės, tačiau jų pagalba galima suformuoti nedidelės darbo grupių erdves, kurios bus ergonomiškos tiek baldiniu, tiek akustiniu požiūriu.

Mes tikime drąsiausiais interjero sprendimais ir funkcionaliu dizainu, todėl orientuojamės į penktos kartos 5.0 ateities biuro inovacijas.  Bendradarbiaujame su geriausiomis architektų įmonėmis ir atstovaujame žinomiems pasaulio baldų gamintojams, o mūsų standartinių biuro baldų sistemos jau yra laimėjusios daugybę apdovanojimų. Jūsų individualiu baldų verslui užsakymu pasirūpinsime nuo iki - gamyba, dizainu, projektavimu ir viso projekto valdymu.