Karjera | Ergolain.lt

Karjera

Mūsų įmonės kultūra grindžiama filosofija, kurios pamatas - partnerystė. Komandiškumo, pasitikėjimo ir dalinimosi žiniomis kultūros dėka padedame vienas kitam įveikti iššūkius ir pasiekti pergales - asmenines ir komandines. Žinome, kad kiekvienas čia turime visas galimybes realizuoti save ir tobulėti ne tik profesinėje srityje, bet ir kaip harmoninga asmenybė. Jau įsitikinome, kad čia galima atrasti kur kas daugiau, nei darbą.

Mūsų vertybės - atsakingumas, pasitikėjimas, atvirumas pokyčiams, smagus darbas kartu - leidžia pagrįstai žadėti, kad dalinsimės su jumis ne tik patirtimi, bet ir pagarba, draugyste. Tuo mes gyvename ir itin vertiname.

Skatiname kiekvieno komandos nario įsitraukimą - taip kuriame atmosferą ir kultūrą, kurioje patiems malonu dirbti, bendrauti. Tuo tarpu aiškūs tikslai, grįžtamojo ryšio kultūra ir darbas aukštos kompetencijos komandoje padės augti bei tobulėti kartu.

Ergolain komanda Archfest 22 © Andrius Lamauskas

AKTYVUS DARBO SKELBIMAS:

 

Dizaineris (-ė) Vilniuje arba Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose

 

KAIP DALYVAUTI ATRANKOJE?

 

Norėdami dalyvauti atrankoje užpildykite šalia esančią formą, prisekite savo CV ir spustelkite mygtuką "siųsti". Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Ergolain biuras @Norbert Tukaj

Jeigu domitės karjeros galimybėmis, siųskite CV ir mes susisieksime

Norima darbo pozicija

Dokumentai

Failas turi būtų ne didesnis nei 6MB (*.doc,*.docx,*.pdf)

Sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi Privatumo politikoje nustatyta tvarka.
Nesutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi Privatumo politikoje nustatyta tvarka.

Akimirkos iš mūsų gyvenimo

„Ergolain“ nuo pat įkūrimo pradžios atsakingai kuria ir puoselėja tradicijas organizacijos viduje. Įmonėje kasmet rengiamos vasaros sporto šventės, teminiai Kalėdų vakarėliai, rudens šventės, organizuojamas gimtadienių šventimas, žygiai baidarėmis bei daug kitų renginių. Viena ilgamečių tradicijų – organizuoti ir puoselėti architektų dienos minėjimą, apjungiantį šventes visuose Lietuvos miestuose, kuriuose kasmet apsilanko 500 – 1000 specialistų.