Ergolain biuro atidarymas 2022 | Ergolain.lt

Ergolain biuro atidarymas 2022

Naujas Ergolain biuras Vilniuje K29 verslo centre įsikūrė šių metų pradžioje ir džiaugiamės galėdami Jus pakviesti į oficialų biuro atidarymą. Kviečiame spalio 5 d. pusryčiauti kartu su mumis biure, kurį jau spėjome prisijaukinti ir jaučiamės it namuose. Didžiąją dalį biuro interjero sprendimų sukūrė ne vieną apdovanojimą už darbus pelniusios Justė Žibūdienė ir Dominyka Rudokė, Toota.

Ypatingi biuro atidarymo svečiai - Pearson Lloyd, šia proga tiesiai iš Londono atvyksiantys dizaino profesionalai Luke Pearson ir Tom Lloyd. Svečiai pristatys ateities dizaino tendencijas, turėsime progą užduoti klausimus panelinėje diskusijoje bei pabendrauti prie kavos puodelio. 

 

Maloniai prašome užsiregistruoti į renginį.

Visais klausimais ir pasikeitus planams prašome rašyti el. paštu marketingas@ergolain.lt

Oficiali renginio programa vyks anglų kalba.

Registruotis į renginįPearson Lloyd

Pearson Lloyd yra dizainerių biuras, įsikūręs Rytų Londone. Luke'o Pearsono ir Tomo Lloydo įkurta ir vadovaujama studija bendradarbiauja su gamintojais, prekių ženklais ir institucijomis, siekdama kurti produktus, erdves ir paslaugas, kurios atliepia kasdienius iššūkius ir pagerina mūsų patirtį pasaulyje.

2008 m. Tomas ir Lukas buvo apdovanoti Karališkosios menų draugijos apdovanojimu, o 2012 m. žurnalas „Fast-Co“ Niujorke juos įtraukė į geriausių dizainerių 50-uką, pavadinęs dizainerių duetą vienu įtakingiausių specialistų dizaino srityje.

PersonLloyd
Revo

Revo

Revo - vienas naujausių  Pearson Lloyd kūrinių. Tai minkštasuolių sistema, kurią pristato skandinavų baldų gamintojų Flokk padalinys Lenkijoje Profim. Eurpoje analogų neturini tvarumo ir dizaino simbiozė išsiskiria ir įstabia spalvų palete. Įvairių matmenų minkštasuolių, širmų ir stalų šeima ,,Revo‘‘ atstovauja radikalią permainą, kuomet kalbame apie biuro baldų gamybos procesą. Profim pristatė Revo baldų kolekciją sukurtą Pearson Lloyd atliepiant nuolat kintantį darbo pobūdį ir būtinybę imtis skubių veiksmų klimato srityje. Sukurta iš perdirbamo REPP (perdirbtas išplėstas polipropilenas) modulinė minkštasuolių kolekcija brėžia naujus standartus tvaraus ir funkcionalaus dizaino kategorijose. Organiškos formos Revo elementus galima konfigūruoti net 96 skirtingais būdais, kad tiktų kiekvienai erdvei nesvarbu, kokia jos funkcija ar dydis.

ergolain logo
flokk logo
Pearson lloyd
profim logo
toota logo
Biržų duona